Rubriky
Blog Politika

Demonstrace

Naprosto souhlasím s předsedou odborových svazů, který se také nesouhlasně vyjádřil k výrokům některých vrcholových politiků naší země. Znevažovat a urážet téměř stotisícový dav a vůbec všechny občany jen proto, že mají plné zuby vysoké inflace, chybných kroků vlády a zadlužování země, to je opravdu přes čáru. Především pan premiér to jednoduše přehnal.

Akce iniciativy Česká republika na 1.místě, to nebyla demonstrace „putinovců“, obětí dezinformací, ani nacionalistů, ale lidí, kteří využili demokratického práva svobodně vyjádřit svůj názor. Šlo o demonstraci zaměstnanců, podnikatelů, i seniorů, prostě všech, kterým jde o to, aby vláda konečně pracovala především ve prospěch občanů ČR, nebo ukončila svou činnost.

Netvrdím, že by se mělo jednat s Ruskem o dodávkách plynu, ale existují i jiná řešení. Kabinet Petra Fialy sice pracuje, ale výsledky jsou nedostatečné, opožděné, nebo prostě a jednoduše špatné. Takovou vládu Česko nepotřebuje. Myslím, že by premiér měl reagovat. Příště může být těch lidí několikanásobně více. Nejsou vystrašení, jsou už zkrátka naštvaní.

Radovan Bazger, 6.10.2022

Sdílení:

Autor: Radovan Bazger

Mám svůj Blog a píšu svobodně ...

1 komentář u „Demonstrace“

Možná nebyli všichni na demonstraci jako putinovci. Možná většina ne. Jenže co pořadatelé a hosté? Ale dík za článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *