Info

Používám techniku Olympus, Nikon, Panasonic a dalších značek. SW vybavení odpovídá nejen potřebám, ale i standardům. Editor Zoner považuji za prima klenot mezi programy pro úpravu barevných i ČB fotografií.

Fotím zvířata, rostliny, přírodu obecně, krajinu, design a exponáty, produkty, stavby i stroje, ale také skupiny lidí, sport, postavy, portréty, svatby, koncerty, firemní události a společenské akce. Velice rád fotím reportáže a dokumenty.

V ateliéru pracuji výjimečně a průkazové fotografie neprodukuji.

Oblast středních a severních Čech je pro mne domovem. Liberec, Česká Lípa, Mělník, Jičín, Mladá Boleslav, ale také Nymburk, Děčín. To jsou mé oblíbené okresy. Praze se také nevyhýbám a například do Polska a na Slovensko jezdím velice rád. Nevadí mi však ani drsnější podmínky a vydám se v rámci zakázky i do lokalit mimo region mé působnosti.

Máte-li zájem o stažení fotografií, nebo celých alb, prosím napište mi prostřednictvím kontaktního formuláře. Některá alba mohou být skrytá, neveřejná. Dle přání klienta.

“Fotím kudy chodím.”


Mé stránky jsou bezpečné. Doménu a data chrání SSL certifikát Let’s Encrypt 🛡️ Certifikát nebude funkční v operačních systémech Windows XP a starších z důvodu ukončení podpory OS ze strany společnosti Microsoft. Více informací zde.